پمپ زمینی ابارا

پمپ زمینی ابارا از محصولات ابارا ایتالیا می باشد. شرکت ابارا در سال 1912 در ژاپن فعالیت خود را در زمینه تولید انواع پمپ آغاز نموده است. پمپ های زمینی ابارا سری های مختلفی همچون  MD MMD ،3DPF  ،FSA ،MMD 3D4 ،FSD4 دارند. که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. پمپ های زمینی ابارا بیشتر مصرف صنعتی دارند. معمولا پمپ های زمینی ابارا را در صنایع فولاد، سیمان ،سیستم های آتشنشانی، آبرسانی، آبیاری و سیستم های تهویه مطبوع و … استفاده می شود. برای خرید پمپ زمینی ابارا از نمایندگی پمپ ابارا در ایران، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و این محصول باکیفیت را خریداری نمایید.

پمپ زمینی ابارا سری MD MMD

پمپ زمینی ابارا سری MD MMD از سری پمپ های زمینی ابارا می باشد. جنس پوسته و پروانه از جنس چدن و برنز می باشد. حداکثر دمای کاری در مدل های مختلف 90 و 130 درجه سانتیگراد است. حداکثر فشاری کاری آنها 10 بار است. حداکثر دبی برابر 80 مترمکعب بر ساعت است. این پمپ ها در بسیاری از مصارف صنعتی، در سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع و … کاربرد دارد. قدرت موتور از 1.5 تا 22 کیلووات در مدل های مختلف است.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی پمپ زمینی ابارا سری MD MMD روِی لینک زیر کلیک کنید.

الکتروپمپ زمینی ابارا سری FSA

الکتروپمپ زمینی  ابارا سری FSA از سری پمپ های زمینی چدنی ابارا می باشد.  حداکثر دمای کاری مجاز 80 درجه سانتیگراد است. قطر دهانه ورودی از 2 تا 10 اینچ و قطر دهانه خروجی 1.1/2 تا 6 اینچ می باشد. این پمپ ها معمولا جهت تامین آب شهری و مجتمع های مسکونی، کشاورزی و آبیاری، سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع، سیستم های آتشنشانی و مصارف صنعتی دیگر کاربرد دارند. جنس پوسته چدن و پروانه برنز می باشد.

پمپ زمینی ابارا

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی پمپ زمینی ابارا سری FSA روِی لینک زیر کلیک کنید.

پمپ زمینی ابارا سری 3DPF

پمپ زمینی ابارا سری 3DPF از سری پمپ های زمینی ابارا می باشد. برخی مدل ها تک فاز و برخی سه فاز هستند. این سری از پمپ ها در سیستم های  گرمایشی، تهویه مطبوع  و دیگر مصارف صنعتی کاربرد دارند.  قدرت موتور در محدوده 1.1 تا 22 کیلووات می باشد. بدنه پمپ ها و پروانه از جنس چدن و استیل هستند. حداکثر دمای کاری 90 درجه سانتیگراد است. همچنین بیشینه آبدهی و ارتفاع به ترتیب برابر با 132 مترمکعب بر ساعت و 61 متر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی پمپ زمینی  ابارا سری 3DPF روِی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره رایگان خرید با کارشناسان

پمپ زمینی ابارا سری MMD

پمپ زمینی ابارا سری MMD از سری پمپ های زمینی ابارا می باشد. بدنه آنها از جنس چدن و پروانه آنها از جنس چدن و برنز می باشد. قدرت موتور در محدوده 0.25 تا 11 کیلووات است. دمای مجاز سیال در پمپ ها از 10- تا 90 درجه سانتیگراد است. بیشینه آبدهی و ارتفاع به ترتیب برابر است با 180 مترمکعب بر ساعت و 23 متر است. این پمپ ها در مصارف صنعتی مختلفی مثل سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های گرمایشی و … دارند.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی پمپ زمینی ابارا سری MMD روِی لینک زیر کلیک کنید.

پمپ زمینی ابارا سری 3D4

پمپ زمینی ابارا سری 3D4 از سری پمپ های زمینی ابارا می باشد. جنس بدنه آن چدن و جنس پروانه استیل می باشد. توان موتور از 0.75 تا 1.5 کلووات می باشد. محدوده دمای مجاز سیال از 5- تا 90 درجه سانتیگراد می باشد. حداکثر ارتفاع و دبی در این سری ها به ترتیب برابر است با 18 متر و 39 مترمکعب بر ساعت است. این پمپ ها در بسیاری از مصارف صنعتی نظیر سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع و سیستم های شست و شو استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشخصات فنی پمپ زمینی ابارا سری 3D4 روِی لینک زیر کلیک کنید.

کاربردهای پمپ زمینی ابارا

پمپ زمینی مصارف بسیار متنوعی دارند که به چند مورد از آن اشاره می کنیم:

  • سیستم های تامین آب 
  • سیستم های تهویه مطبوع و گرمایشی 
  • بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی
  • صنایع نفت و پتروشیمی
  • صنایع فولاد و سیمان
  • انتقال سوخت
  • آبیاری