نمایندگی رسمی پمپ ابارا در ایران

نمایندگی فروش و ارائه دهنده خدمات پس از فروش پمپ ابارا در ایران

فروش انواع پمپ های خانگی، سیرکولاتور، طبقاتی، کف کش، لجن کش، سانتریفیوژ، زمینی و … ابارا

پمپ های خانگی ابارا شامل انواع پمپ های جتی، بشقابی، نیم اسب می باشد. این پمپ ها در مدل های CMC، CDA، PRA، CMA، AGA، CMR توسط شرکت ابارا برای مصارف عمومی و ساختمانی تولید می شوند. توان پمپ های خانگی ابارا از 0.5 تا 2 اسب می باشند. این پمپ ها برای هد ها و دبی های مختلفی طراحی شده اند که می توانید با توجه به میزان مصرف و مشخصات مربوط به واحد مسکونی یا اداری خود مناسب ترین نوع آن را انتخاب نمایید.

پمپ-خانگی-ابارا
پمپ-سیرکوله-ابارا

پمپ های سیرکولاتور جز پمپ های پرمصرف در صنعت تاسیسات هستند. به این پمپ ها نام های دیگری چون پمپ سیرکوله، پمپ خطی یا پمپ گردش آب گرم نیز گفته می شود. پمپ های سیرکولاتور خطی ابارا در سری های LPS، LPC، MR، ETHERMA توسط شرکت ابارا تولید می شوند. این پمپ های تک دور  تا چهار دور هستند. کاربرد این پمپ ها در سیستم های گرمایشی، سرمایشی ساختمان ها، استخرها و انتقال مواد دارویی و … می باشد. دارای طول عمر بالا و کم صدا هستند. 

پمپ های کف کش ابارا در سری های مختلفی از جمله BEST، DS، PERLA تولید می شوند. سری Perla معمولا برای مصارف خانگی و کاربردهای ساده و معمولی استفاده می شوند و دارای جنس پلاستیکی هستند. کفکش ابارا سری BEST استیل هستند و مصارف متنوعی از جمله جابجایی سیالات غذایی، لبنی، تخلیه استخو و آب باران و …استفاده می شود.این سری از کفکش ابارا تکفاز هستند. سری دیگر کفکش ابارا یعنی DS نیز برای سیالات کثیف استفاده می شود و دارای پروانه چدنی هستند. برای کسب اطلاع دقیقتر از کفکش ها روی دکمه کلیک کنید.

کف-کش-ابارا

تماس بگیرید و از مشاوره رایگان قبل از خرید با کارشناسان ما بهره مند شوید.

لجن-کش-ابارا

پمپ های لجن کش ابارا در سری های DW، RIGHT، DML-DL و DVS تولید می شوند. مصارف  این پمپ های لجن کش در فاضلاب شهری، آبیاری و در کل انتقال سیالات با درصد آلودگی و ذرات زیاد می باشد. این پمپ ها به لحاظ ولتاژی دارای دو نوع تک فاز و سه فاز هستند. بدنه بر خی سری های آن استیل و برخی دیگر چدن هستند که با توجه به میزان مصرف و شرایط استفاده از آن می توانید بهترین انتخاب را برای پمپ لجن کش داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه تخصصی پمپ لجن کش مراجعه کنید.

پمپ های طبقاتی ابارا بطور کلی در دو نوع افقی و عمودی هستند. جنس آنها از استیل یا چدن می باشند و موارد استفاده متنوعی دارند. پمپ های طبقاتی عمودی ابارا در سری EVM و پمپ های طبقاتی افقی ابارا در سری های MATRIX و COMPACT توسط این تولیدکننده قدرتمند ایتالیایی تولید می شوند. پمپ های طبقاتی بطور کی در بوسترپمپ های آبرسانی و آتشنشانی، در سیستم های آب شیرین کن، سیستم های تهویه مطبوع و … استفاده می شوند. این سری از پمپ های ابارا بسیار قدرتمند و کم صدا هستند.

پمپ-طبقاتی-ابارا
پمپ-سانتریفیوژ-ابارا

پمپ های سانتریفیوژ ابارا در سری های MD-MMD، ENR، 3L، DWO،CD، CDX و 2CDX تولید می شوند. این پمپ ها مصارف مختلفی دارند که با توجه به مشخصات فنی آنها می توانید بهترین انتخاب را برای رفع نیاز خود انتخاب کنید. برای مثال پمپ سانتریفیوژ سری MD-MMD برای افزایش فشار، در سیستم های صنعتی، شستشو و سیستم های گرمایشی استفاده می شوند. حداکثر فشار کاری این سری از پمپ ها 10 بار است. دارای پوسته چدنی و پروانه های برنزی و چدنی هستند. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری ها روی دکمه کلیک کنید.

پمپ های شناور ابارا در سری های IDROGO EBS OM-ONK تولید می شوند. این پمپ ها مصارف مختلفی دارند برای مثال در انتقال آب در چاه و سیستم های آبیاری و کشاورزی  و … . مدل های پمپ شناور ابارا از جنس استیل هستند. می توانید برای اطلاع از دیگر مشخصات فنی این سری از پمپ های ابارا روی دکمه کلیک کنید.

شناور-ابارا
بوستر پمپ ابارا

بوستر پمپ های ابارا از مونتاژ پمپ های ابارا بصورت موازی تولید می شوند. تنها برخی از سری های پمپ ابارا قابلیت استفاده در بوستر پمپ را دارند که عبارتند از CDA، EVMSG  EVMS ،MD-MMD،3D-3DPF ،FSA. بوستر پمپ ها ابارا در انواع بوستر پمپ های آبرسانی، آتشنشانی و آبیاری استفاده می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد بوسترپمپ ها روی لینک زیر کلیک کنید و یا برای سفارش بوستر پمپ ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ابارا در سال 1912 در ژاپن فعالیت حرفه ای خود را در تولید انواع پمپ و کمپرسور آغاز کرده است. ابارا در بیش از 17 کشور جهان فعالیت تولید خود را مدیریت می کند. ایتالیا، برزیل، چین و تایوان از جمله این کشور ها می باشد. صنایع پمپ سازی ابارا در پرند تهران فعالیت خود را از سال 73 تحت نظر صنایع پمپ سازی ابارا ایتالیا آغاز نموده است. در حال حاضر ما افتخار داشتن نمایندگی پمپ ابارا در تهران و شهرستان ها را داریم و در زمینه فروش انواع پمپ های خانگی و صنعتی ابارا در تهران و شهرستان ها فعالیت می نماییم.